В умовах військового стану упорядкування захисних приміщень - це питання безпеки харків'ян, а отже, життєва необхідність. Про це заявив депутат Харківської міської ради фракції «Успішний Харків» Семен Сирота.
Зокрема, за його ініціативи у двох укриттях Немишлянського району оновили сходи. Таким чином мешканці будинків по вулиці Танкопія зможуть швидко та безпечно спускатися до захисних приміщень.
Зокрема, за його ініціативи у двох укриттях Немишлянського району оновили сходи. Таким чином мешканці будинків по вулиці Танкопія зможуть швидко та безпечно спускатися до захисних приміщень.
![](https://static.tildacdn.com/tild3965-6535-4266-b265-636539353039/_09.jpg)
Нагадаємо, наприкінці червня Харківський міський голова Ігор Терехов доручив відповідним службам протягом місяця упорядкувати підвальні приміщення, які можуть виконувати функцію укриттів під час обстрілів. Попередня перевірка виявила, що 6% таких приміщень не відповідають встановленим нормам.