НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Дрон для ЗСУ, допомога Херсонщині та шпиталю - гуманітарні ініціативи Валентина Шеветовського

Волонтерство в Україні - це нормальна реакція людей на екстремальну загрозу та реальна можливість для кожного громадянина відчути себе частиною спільноти. Таку думку, коментуючи свою благодійну діяльність, висловив депутат Харківської обласної ради фракції «Успішна Харківщина» Валентин Шеветовський.

«Сьогодні кожен на своєму місці робить усе від нього залежне задля наближення перемоги та визволення усієї української землі. Бажання допомогти тому, хто цього потребує, - це природнє людське почуття. Саме цим й відрізняються українці.Це дає нам змогу відчути причетність до спільної справи та впевненість у тому, що все буде Україна! Тільки так ми переможемо - об'єднавшись навколо добрих справ», – зазначив Валентин Шеветовський.

Зокрема, серед останніх гуманітарних ініціатив депутата - допомога з логістичними витратами на доставку гуманітарного вантажу постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС, участь у придбанні чергового дрону DJI Mavik 3 Fly More Combo для однієї з військових частин, а також передача необхідних оздоблювальних матеріалів для приміщень військового шпиталю та Індустріальної районної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».