НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Найближчим часом у Харкові запрацюють три нові центри адмінсулуг у форматі «прозорого офісу»

У Харкові планується створення нових центрів адміністративних послуг у форматі «прозорого офісу». Вже триває будівництво такого центру в Холодногірському районі, а також ведеться проектування центрів в Індустріальному та Слобідському районах. Про це в програмі «Пряма мова» на «7 каналі» розповіла кандидат у депутати Харківської міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Вікторія Китайгородська.

Зараз у Харкові працює 12 центрів надання адмінпослуг, 3 з них – у форматі «прозорого офісу» (у Шевченківському, Київському та Московському районах).

За словами Вікторії Китайгородської, така широка мережа центрів потрібна, щоб максимально наблизити послуги до місця проживання заявників.

«Важливо, що сьогодні багато послуг можна отримати за принципом екстериторіальності, незалежно від місця реєстрації», - розповіла Вікторія Китайгородська.

Вона також зазначила, що в центрах постійно ведеться робота над розширенням переліку надаваних послуг. З минулого року надаються послуги в сфері державної реєстрації актів цивільного стану. З липня цього року можна зареєструвати транспортний засіб і оформити водійське посвідчення. Надаються послуги, які були розроблені і впроваджені з ініціативи Міністерства цифровий трансформації, зокрема, «Е-малятко». У плнах – додати можливість довідки про несудимість.