НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ветеранська організація подякувала депутатам «Блоку Кернеса - Успішний Харків» за допомогу

Відповідне звернення Організація ветеранів України Московського району міста Харкова розмістила в газеті «Слово ветерана Харківщини».

Як розповіла керівник організації Ніна Кононенко, депутати міської та обласної рад від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Олександр Новак, Аліса Панова і Тетяна Столяренко активно співпрацюють з первинними ветеранськими організаціями.

«Ветеранська організація Московського району - найбільша в області і одна з найчисленніших в Україні. До неї входять 43 тис. осіб. Їх інтереси представляють 60 первинних організацій. Саме з первинними організаціями у своєму окрузі ведуть роботу депутати. Ми вдячні представникам «Блоку Кернеса - Успішний Харків» за те, що вони не забувають про наших ювілярів. Адже для них турбота і увага - головний подарунок. Ці привітання для них - свого роду визнання їх заслуг перед Батьківщиною, перед містом. Крім того, депутати допомагають і в інших питаннях. Зокрема, в організації різного роду консультацій. Також наша організація дуже вдячна Тетяні Столяренко та Алісі Пановій за допомогу в підписці на газету "Слово ветерана Харківщини"», - зазначила Ніна Миколаїівна.