НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Підтримка підприємництва та реалізація унікальних проєктів. Вікторія Китайгородська про досягнення року, що минає

2021-й став роком тісного діалогу з підприємцями та бізнес-середовищем Харкова, дав можливість реалізувати цікаві, унікальні проєкти, вважає голова МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ" , депутат міської ради від політсили Вікторія Китайгородська.

«Рік, що минає, був сповнений яскравих подій, заходів і проєктів. Я думаю, що головним у житті міста стало обрання Ігоря Терехова на посаду міського голови. Харків'яни надали йому високий рівень підтримки та довіри. Загалом 2021 рік став роком тісного діалогу з підприємцями та бізнес-середовищем Харкова. Оскільки ми продовжуємо жити в умовах ковід-обмежень, Харківська міська рада в рамках реалізації Програми підтримки та розвитку підприємництва надала не лише консультативну, інформаційну допомогу та підтримку підприємцям, а й фінансову. Найцікавішим проєктом цього року стала реалізація соціального проєкту «Карта харків'янина». Наступний рік – це рік розвитку Харкова. І Харківська міська рада активно реалізовуватиме всі намічені проєкти та цілі.

Хочу привітати харків'ян із новорічними святами. Бажаю всім добра, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя у ваших сім'ях. Новий рік – це казкове свято. Нехай казка увійде до кожного будинку!» – зазначила Вікторія Китайгородська.