НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Новий екологічний бренд і навчання для громад Харківщини. Тетяна Столяренко про досягнення року, що минає

У 2021 році представники громад Харківської області стали приділяти особливу увагу вирішенню екологічних проблем, а всі екопроекти регіону вдалося об'єднати під новим брендом «Чиста Слобожанщина», розповіла депутат обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», голова штабу громадських інспекторів з охорони навколишнього середовища при Державній екологічній інспекції у Харківській області Тетяна Столяренко.

«Найбільш значущим досягненням 2021 року для мене є те, що громади почали приділяти увагу вирішенню екологічних проблем. Це сприяло тому, що у нас з'явився бренд «Чиста Слобожанщина», який поєднує екологічні проекти Харківської області. Також ми провели цього року перший практичний екологічний тренінг, який дав можливість представникам органів місцевого самоврядування набути початкових навичок написання проектів, які допомагають залучати фінансування для вирішення екологічних проблем у громадах.

Напередодні свят хочу привітати всіх мешканців Харкова та Харківської області з Новим роком та Різдвом Христовим, побажати всім добра та Божого благословення», - зазначила Тетяна Столяренко.