НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Краснокутській лікарні оновили офтальмологічний кабінет

Краснокутська центральна лікарня отримала сучасний офтальмологічний кабінет. В рамках обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді» для профільного кабінету медзакладу придбали безконтактний тонометр, периметр офтальмологічний, щілинну лампу зі столом, електропідйомний стіл.

Бюджет проєкту склав 496,9 тис. грн. З них 347,8 тис. грн було виділено з облбюджету, 131,9 тис. грн – з селищного, 15 тис. грн. - кошти партнерів.

Сертифікат переможця конкурсу з нагоди успішної реалізації проєкту представникам лікарні вручила заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.

«Впевнена, що проєкт дуже корисний для всієї громади. Тепер, коли в поліклініці Краснокутської лікарні встановили сучасне обладнання, можна буде визначити поле зору ока, виміряти очний тиск, провести огляд очного дна. І все це безоплатно за направленням сімейного лікаря. Маю надію, що і надалі керівники громади будуть активно брати участь в усіх обласних конкурсах. Оскільки лише об’єднання зусиль на всіх рівнях - від громади до обласної ради - може давати такі чудові результати», - зазначила Тетяна Біловол.

Офтальмологічний кабінет лікарні обслуговує близько вісімдесяти пацієнтів на тиждень. За попередніми підрахунками, нове обладнання дозволить збільшити якісні та кількісні діагностичні показники на 40%.