НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Представники ветеранської організації вручили пам'ятний знак Кирилові Кернесу

Представники Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів вручили іменний пам'ятний знак «75 років Великої Перемоги» керівнику фракції партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» в обласній раді Кирилу Кернесу.

Як розповів начальник штабу харківського підрозділу ветеранської організації Володимир Шляхов, вручити нагороду вирішили на знак подяки за надану депутатом допомогу.

«Кирило Геннадійович відгукнувся на наше прохання і допоміг знайти кошти на виготовлення 30 таких пам'ятних знаків. Їх вже вручили героям війни в дні святкування перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тепер пам'ятна нагорода є і у нього. Ми дуже вдячні за надану допомогу», - зазначив він.

За словами Кирила Кернеса, нагорода стала для нього приємною несподіванкою.

«Ще кілька днів тому мені спільно з керівництвом ветеранської пощастило вручати такі відзнаки справжнім героям воєнних років. Коли спілкуєшся з такими людьми, відчуваєш дуже глибоке і трепетне почуття, вдячність за мир на нашій землі, який вони відстояли. Пам'ятна нагорода стала сюрпризом. Я приймаю її з великою вдячністю й гордістю», -підкреслив депутат.