НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сьогодні - друга річниця повномасштабного вторгнення рф на територію України

Ранком 24 лютого 2022 року російська армія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Ми прокинулися від страшних вибухів, усвідомлюючи жахливо слово «війна». Росіяни планували за короткий термін окупувати українську землю, проте наш народ не зустрів агресора квітами, як той бажав.

І сьогодні ми знаємо, що свобода не дається легко, вона потребує постійної боротьби. Ми повинні залишатися єдиною та незламною родиною готовою захищати країну від будь-яких загроз. Солідарність і дорога до вільної та незалежної України має бути невід'ємною частиною нашого щоденного життя.

Зараз, коли минає другий рік з того дня, ми згадуємо тих, хто віддав життя, захищаючи свою країну від російської агресії. Ми визнаємо героїзм та мужність українського народу, залишаючись міцною фортецею, містом-героєм!

Ця війна ще з 2014 року є випробуванням для нас як нації. Але ми переконані, що наш дух і воля нескорені. Ми продовжуватимемо стояти разом, підтримувати одне одного, відстоювати свої права та свободи.

Вшановуймо пам'ять загиблих та підтримуймо тих, хто продовжує захищати нашу незалежність.

Слава Україні!