НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Пріоритетом у сфері охорони здоров'я у 2021 році залишиться боротьба з COVID-19. Світлана Горбунова-Рубан

Пріоритетною темою в сфері охорони здоров'я у 2021 році залишиться боротьба з СOVID-19. Про це розповіла заступник голови комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради, депутат від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Світлана Горбунова-Рубан.

Вона високо оцінила роботу харківських медиків у році, що минає.

«Вони досить швидко набили руку і зуміли зрозуміти, що і як потрібно робити. Це стосується і розподілу потоків хворих в поліклініках і лікарнях, і надання допомоги хворим», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, робота буде продовжено наступного року.

«Ми будемо робити все, що в наших силах, і шукати додаткові можливості для належного забезпечення роботи всіх міських медичних установ. Насамперед, потрібно закрити питання з киснем. Уже проведені киснепроводи, необхідну кількість ліжок оснащено кисневими точками. Зараз питання залишається тільки за ємностями для зрідженого кисню - їх немає в країні. У нас є гроші на їх закупівлю, є необхідні договори. Ми сподіваємося, що скоро ємності будуть, тоді нам не доведеться обмежуватися роботою з балонами», - підкреслила депутат.

Вона також додала, що для медустанов першої лінії вже придбано 641 кисневий концентратор, що пом'якшило проблему забезпечення киснем. Також виділені кошти на закупівлю іншого необхідного обладнання для закладів охорони здоров'я, зокрема апаратів УЗД та рентген-техніки, постійно закуповуються витратні матеріали, засоби індивідуального захисту й необхідні медикаменти.