НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Молодь «Успішного Харкова» взяла учать у турнірі з пляжного волейболу

Минулими вихідними харків’яни грали у волейбол на піску. 28 червня стартувала Харківська спортивна ліга з пляжного волейболу. В цей день визначилися переможниці та призерки серед жінок. 29 червня за титул найсильніших боролися 12 чоловічих команд, серед них була і молодь «Успішного Харкова».

За словами лідера партійного молодіжного руху Андря Єлізарова, подібні західи стимулюють харківську молодь більше займатися спортом.

«Турнір став чудовою нагодою для молоді зустрітися, продемонструвати свої спортивні навички, добре провести час разом. Спорт об'єднує та надихає. Ми вдячні всім, хто взяв участь у цьому заході, і чекаємо наступних спортивних подій», - сказав Андрій Єлізаров.

Окрім спортивної складової, турнір став чудовою нагодою для неформального спілкування та обміну досвідом між учасниками. Хлопці мали можливість поспілкуватися з однодумцями, обговорити актуальні питання та поділитися планами на майбутнє.

«На жаль, ми не зайняли почесних місць на п'єдесталі, проте заводовлені грою. Ми пишаємося нашою командою. Добре, що в Харкові проводяться такі заходи, вони сприяють популяризації здорового способу життя та зміцнюють командний дух серед молоді», - зазначив Андрій Восерман.