НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Це найкласніша професія». Ігор Терехов привітав будівельників

Урочистий прийом з нагоди Дня будівельника відбувся сьогодні, 5 серпня, в мерії.

Виконувач обов'язків Харківського міського голови Ігор Терехов привітав будівельників з їх професійним святом. Він подякував за працю і підкреслив їх роль у розвитку міської інфраструктури.

"Вітаю вас. Харків постійно в розвитку, в русі - і в цьому ваша величезна заслуга. Дякую за вашу працю. За те, що своїми руками щодня змінюєте місто на краще, робите життя харків'ян комфортнішим», - сказав Ігор Терехов.

«Це найкласніша професія, - так охарактеризував керівник міста роботу будівельника. - Присвятивши себе творенню, ви вибрали гідну справу в житті і заслужено отримуєте найщирішу подяку. Ніколи б Харків не був таким красивим, як би не ви».

Вітаючи будівельників, Ігор Терехов також нагадав їм про відповідальність перед майбутніми поколіннями жителів міста: «Хороший будівельник це той, хто будує з усвідомленням, що він створює середовище для своїх онуків, правнуків».

Окремо він згадав про будівельні роботи на території Харківського зоопарку. За словами Ігоря Терехова, він два тижні не був на об'єкті - і тепер вражений тим обсягом робіт, який було виконано за такий короткий термін. Звертаючись до будівельників зоопарку, він висловив упевненість, що вони на найкращому рівні виконають фінальні роботи до його урочистого відкриття у День міста.

«Завдяки вам Харків стане зовсім іншим, - сказав Ігор Терехов. - Зоопарк - це родзинка не тільки нашого міста, а й усієї України. Таких красивих зоопарків, можливо, один або два на всю Європу».