НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Ми разом робимо Харків успішним». Геннадій Кернес про нову політсилу

«Блок Кернеса - Успішний Харків». Саме з цією політичною силою мер Харкова Геннадій Кернес піде на місцеві вибори, які відбудуться восени 2020 року. Про це він розповів під час інтерв'ю.

Блок було створено в кінці 2019 року. До нього увійшли однодумці міського голови, які докладають максимум зусиль для розвитку і процвітання Харкова й області.

«Це команда людей, яка зареєструвала «Блок Кернеса - Успішний Харків». Я дав дозвіл на використання свого прізвища, фотографії, і сам беру активну участь у роботі блоку.
Це блок, на який я спиратимуся під час виборів до органів місцевого самоврядування. Сподіваюся, що харків'яни, які підтримають мене, також підтримають і «Блок Кернеса - Успішний Харків». Тому що і містяни, і ті, хто працює у владі – мають робити Харків успішним», - підкреслив Геннадій Кернес.

«Команда справжніх патріотів міста Харкова». Так характеризує Кернес представників політичної сили «Блок Кернеса - Успішний Харків». І реальні справи, спрямовані на розвиток Першої столиці, учасники політсили реалізують регулярно. Зокрема, в місті щодня проводяться роботи з ремонту, реконструкції та оновлення інфраструктури. Також члени команди «Блок Кернеса - Успішний Харків» постійно тримають зв'язок з людьми, які як ніхто знають проблеми рідного міста зсередини і допомагають разом вносити зміни і корективи, щоб Харків міг по праву носити звання найбільш успішного міста України.