У Вовчанському районі явка виборців становить 27,8%. Віталій Панов зазначив, що в сільських районах потік людей після обіду зменшився, в містах - основна маса виборців на дільницях очікується ближче до вечора.
На його думку, явка в області не перевищить 32%, в Харкові вона буде вище. Таку низьку активність виборців Віталій Панов пов'язує з проведенням виборів в умовах пандемії.
«Люди бояться йти на виборчі дільниці, бояться захворіти. Але можу сказати, що виборчий процес в області організовано з дотриманням всіх заходів безпеки. За великим рахунком, заразитися в магазині простіше, ніж на виборчій дільниці, де забезпечені всі протиепідемічні заходи», - підкреслив він.
Він звернувся до виборців з проханням проявити активну громадянську позицію і прийти на дільниці, щоб проголосувати.