НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Горішній: На інформованість населення вплинули пандемія і швидкоплинність виборчої кампанії

Виборча кампанія на місцевих виборах 2020 року проходила в максимально стислі терміни, свої корективи в її проведення внесла пандемія коронавірусу. Про це під час прес-марафону від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» розповів один з керівників виборчого штабу політсили, кандидат у депутати Харківської обласної та Богодухівської районної рад Ігор Горішній.

«Було дуже мало часу. Крім того, у зв'язку з карантинними заходами були обмежені зустрічі з виборцями. Ніхто з кандидатів не міг зайти  на жодне підприємство, поспілкуватися з колективами. Зустрічі проводилися виключно на відкритих майданчиках з обмеженою кількістю учасників», - зазначив він.

На думку Ігоря Горішнього, така специфіка виборчої кампанії-2020 більшою мірою пояснює і вкрай низьку явку на дільницях. Станом на 19:00 вона становила 30%.

Він також зазначив, що від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» балотується багато чинних депутатів різних рівнів.

«Ці люди могли б розповісти не тільки про програмні цілі, а й про результати роботи за минулі 5 років. Проте пандемія і швидкоплинність виборчої кампанії фактично не дали їм такої можливості. Ці фактори в цілому вплинули на інформованість населення і, відповідно, на явку», - підкреслив Ігор Горішній.