НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Заява Харківської міської ради в зв'язку з підрахунком голосів

Політичні сили, які вели брудну виборчу кампанію проти Геннадія Кернеса і  партії «Блок Кернеса - Успішний Харків», продовжують використовувати свої нечистоплотні методи і в період підрахунку голосів.

Так, учора низка ЗМІ з посиланням на члена обласної виборчої комісії від ОПЗЖ заявили про те, що «Блок Кернеса -Успішний Харків» набрав 30% голосів до Харківської обласної ради.

Звертаємо увагу ЗМІ, що до цієї заяви треба ставитися як до передчасної і політично ангажованої, оскільки ОПЗЖ вважала і вважає Харків і область базовим для себе регіоном і намагається всіляко занизити результати переможця виборів.

Акцентуємо увагу на тому, що обласна виборча комісія не отримала ще жодного протоколу з округів, розташованих безпосередньо в Харкові. А це означає, що як тільки ці протоколи надійдуть - а це відбудеться не пізніше 2 листопада, - результати всіх учасників виборів будуть скориговані.

За результатами паралельного підрахунку голосів, лідером виборів до обласної ради дійсно є «Блок Кернеса - Успішний Харків», але з результатом не в 30%, а майже в 35%. Результати ОПЗЖ, згідно з цим же підрахунком, значно зменшаться - з 24% до 21%. Також до облради проходять «Слуга народу» з 12,7%, «Блок Світличної «Разом!» з 12,34% і «Європейська солідарність» з 8,02%.

Також паралельний підрахунок голосів говорить про те, що переможцем виборів до Харківської міської ради є блок чинного мера з результатом у 38%, ОПЗЖ - на другому місці (20,96%). Далі йдуть «Європейська солідарність» - 8,99%, «Слуга народу» - 8,76%, «Партія Шарія» - 6,56% і «Блок Світличної «Разом!» - 6,14%.

Харківська міська рада розуміє, з якою метою політичні опоненти Геннадія Кернеса почали вкидати в інформаційний простір цифри, що не відповідають результатам волевиявлення у місті та області. І відповідально заявляє: подібні маніпуляції не допоможуть скорегувати справжні результати виборів в потрібну їм сторону.

Ми закликаємо всі політичні сили, що пройшли як до міської, так і до обласної рад, залишити політичну боротьбу осторонь, оскільки вибори вже закінчилися, і готуватися до спільної роботи на благо Харкова та регіону. Тільки співпрацюючи, ми зможемо зробити життя мешканціів Харкова та області кращим і комфортнішим.