НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Місцеве самоврядування треба захищати від великої політики

Голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради від партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» з робочим візитом відвідав Зачепилівщину і Красноградщину. Він зустрівся із місцевими жителями напередодні «дня тиші» й старту виборів.


На зустрічі люди підняли питання покращення інфраструктури їхнього краю. Сергій Чернов запевнив, що представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» мають чіткий план дій.

«Максимальна увага до оновлення мережі житлово-комунального господарства, створення якісної й зручної інфраструктури - ті аспекти, які мають бути першочерговими для місцевого самоврядування. Завжди наголошую, що місцеве самоврядування треба оберігати від великої політики.


Тому й політична сила «Блок Кернеса - Успішний Харків» вирішила згрупувати свої зусилля, об'єднавши потужності Харкова й області. Отримавши підтримку й представництво у місцевих радах регіону, зможемо разом зробити успішною усю Харківщину, не лише обласний центр», - зазначив голова облради.

Сергій Чернов звернувся до земляків з проханням підтримати команду «Блоку Кернеса - Успішний Харків».

«Кожен наш кандидат має свою історію успіху. За кожною людиною стоїть перелік зробленого, втіленого, реалізованого. Усіх цих людей ви знаєте, вони не чужі для вашої громади. Тому розсудливість нехай буде вашим помічником у здійсненні вибору серед великого числа кандидатів і різних політичних проектів», - наголосив Сергій Чернов.

Чимало наказів виборців на окрузі вже виконано, зазначив голова облради. Але є й важливі справи, які розпочато, і подальший хід виконання яких потрібно контролювати, щоб неодмінно довести до завершення. Тож, підтримка земляків на виборах буде запорукою масштабних перетворень у майбутньому.

«Після 25 жовтня життя не закінчується. Мені зараз не соромно дивитися в очі землякам. А якщо ваша довіра буде такою ж міцною і переконливою, то продовжу захищати разом з командою однодумців інтереси укрупненого Красноградського району на рівні області», - підсумував Сергій Чернов.