НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

В'ячеслав Ільєнко: Роботи з реконструкції скверу біля БК «Металіст» планують завершити в кінці жовтня

Реконструкцію скверу біля БК «Металіст» планують завершити в кінці наступного місяця. Про це розповів голова адміністрації Слобідського району Харківської міської ради В'ячеслав Ільєнко, якого затвердили кандидатом у депутати Харківської міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

З проханням відродити одне з улюблених місць відпочинку до міського голови Геннадія Кернеса і голови району звернулися місцеві мешканці. Зараз роботи вже на завершальному етапі.

«У сквері облаштовують зони відпочинку для дітей і дорослих, відновлюють старий фонтан, майже готова сцена, на якій виступатимуть художні колективи», - розповів В'ячеслав Ільєнко.

За його словами, перетворення цього куточка Харкова не закінчиться і після відкриття скверу.

«Наступного року плануємо приступити до реставрації БК «Металіст». І тоді сквер разом з оновленим будинком культури будуть єдиним комплексом. Ми вдячні небайдужим харків'янам, патріотам міста і Слобідського району за активну позицію і готові вести діалог, відгукуватися на їх пропозиції. У нашої команди, команди Геннадія Кернеса, ще безліч планів і задумів з благоустрою рідного міста. Вірю, що харків'яни підтримають нас і разом ми зробимо Харків ще більш комфортним і успішним», - підсумував В'ячеслав Ільєнко.

Успішний Харків - комфортне місто!