НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми перенесемо на всю область харківський досвід створення комфортного простору для життя людей. Степан Масельський

Кандидат в депутати Харківської обласної та Ізюмської районної рад від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Степан Масельський провів кілька зустрічей з населенням у Борівському районі області. Він поспілкувався з мешканцями сіл Калинове, Гороховатка, Підвисоке, Підлиман та Піски–Радьківські.Як завжди, у більшості населених пунктів люди звернули увагу на проблеми з дорогами та автобусним сполученням.

«Питання доріг – одне з найболючіших для сільської місцевості. Я пам’ятаю, ще 20 років тому дороги в області були навіть кращими, ніж у місті Харкові. Сьогодні – зовсім навпаки, у деяких районах залишилися тільки напрямки. Дороги повністю зруйновані, вони не ремонтуються десятиріччями, із цього виникає проблема транспортного сполучення. Тому, вважаю, цій проблемі необхідно приділити першочергову увагу», - зазначив Степан Масельський.

Також актуальним для Борівщини є утримання у належному стані ФАПів і амбулаторій, забезпечення людей якісною медичною допомогою.

У селах Калинове, Піски-Радьківськи та Гороховатка жителі попросили допомогти з облаштуванням вуличного освітлення. У Підвисокому та Гороховатці ремонту вимагають сільські будинки культури. У Пісках-Радьківських також є проблеми з водопостачанням, необхідно чистити колодязі.

«Проблем багато, але ми йдемо, щоб працювати. Наша команда має досвід і знання, а головне – бажання змінювати ситуацію на краще. Ми хочемо перенести досвід створення комфортного простору для життя, який маємо у Харкові, на всю область. Упевнений – ми це зробимо, бо нам довіряють люди і ми не можемо зрадити їх сподівання», - зауважив Степан Масельський.