НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Микола Біндус: Для успішної роботи ОТГ ми маємо оперативно вирішити організаційні питання

Перша сесія Старовірівської сільської ради Красноградського району VIII скликання відбулася 30 листопада. Новообраний сільський голова Микола Біндус і депутати прийняли присягу й подякували виборцям за виявлену довіру.

За словами Миколи Біндуса, у Старовірівській сільський раді працюватиме 22 депутати, 7 з яких – від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

Під час першої сесії затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату ради та положення про роботу 4-х постійних комісій.

Як розповів сільський голова, наразі існує низка організаційних питань, які ускладнюють роботу.

«На сьогодні основна проблема роботи ОТГ у тому, що за новим адміністративно-територіальним розподілом громада приєдналася до Красноградського району, а реально ми ще знаходимося у Нововодолазькому. Яким має бути механізм роботи в такому випадку, поки намагаємося розібратися. При цьому ми маємо вирішити проблему передачі комунального майна та затвердити бюджет на наступний рік. Загалом для успішної стабільної роботи ОТГ ми повинні оперативно вирішити усі організаційні питання», - зазначив Микола Біндус.

Серед пріоритетів на найближчий час сільський голова виокремив ремонт доріг та об’єктів соціальної інфраструктури, таких як школи, сільські клуби тощо.