НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Медицина, ЖКГ та якісна питна вода. Віталій Панов розповів про пріоритети роботи «Блоку Кернеса - Успішний Харків»

Пріоритетами в роботі «Блоку Кернеса - Успішний Харків» є розвиток медицини, вирішення проблем у сфері житлово-комунального господарства та забезпечення області якісною питною водою, розповів на пресконференції керівник обласної партійної організації Віталій Панов.

«Ситуація з пандемією розкрила великі проблеми в плані медицини не тільки в регіоні, але й у країні в цілому. Особливо це стосується первинної ланки. Внаслідок не зовсім вдалої, на мій погляд, медичної реформи, багато мешканців Харківської області втратили можливість отримувати гідне медичне обслуговування. Ми будемо приділяти особливу увагу цій проблемі. У нас сильне медичне крило в обласній раді. Наші депутати, які мають колосальний досвід роботи в сфері охорони здоров'я, надаватимуть практичну допомогу представникам від партії в місцевих радах», - зазначив Віталій Панов.

Також пильна увага приділятиметься сфері ЖКГ у всьому регіоні. Зокрема, йдеться про необхідність поновлення мереж водопостачання, водовідведення тощо.

Що стосується забезпечення області якісною питною водою, то тут, за словами Віталія Панова, необхідний комплексний підхід: від будівництва та модернізації водопроводів і рішення проблем водообміну у водосховищах, до підвозу питної води в ті малолюдні села, де немає централізованого водопостачання.

«Для вирішення проблем з питною водою наша фракція в обласній раді працює над державною програмою очищення річок. Ми сподіваємося, що вона знайде підтримку як у фахівців із сусідніх областей, куди також надходить вода з Сіверського Дінця, так і центральних органів влади», - підкреслив голова обласної партійної організації.