НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Розвивати дитячий спорт та виховувати майбутніх чемпіонів. Катерина Середенко про плани на 2022 рік

Рік, що минає, запам'ятався досягненнями харківських спортсменів на Олімпійських іграх, у планах на майбутнє – розвивати дитячий спорт і виховувати майбутніх чемпіонів, поділилася депутат обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», президент ЖХК «Пантери» (Харків), директор КУ «МСДЮСШОР з водних видів спорту Яни Клочкової» Катерина Середенко.

«У році, що минає, було багато позитивних моментів. Наші спортсмени успішно виступили на Олімпіаді. Ми можемо пишатися досягненнями команди із синхронного плавання. Окрім цього, ми брали активну участь в організації турнірів з різних видів спорту. Наступного року, звичайно ж, робота з розвитку спорту в нашому регіоні буде продовжено. Важливо підтримувати дитячий і юнацький спорт. Я звертаю увагу саме на розвиток дитячого спорту, бо це наш фундамент: ми вирощуємо наших дітей, щоб вони представляли наше місто, нашу країну на міжнародних аренах.

У новому році хочу побажати міцного здоров'я нам усім, щоб ми були успішними, щасливими, щоб у нашому домі були спокій, затишок і гармонія. Нехай усе складається так, як ми цього хочемо. Усього найкращого, всього того, чого ви бажаєте», - розповіла Катерина Середенко.