НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Казанжиєва розповіла про міжнародну підтримку Харкова

Не втихають звуки вибухів та обстріли другий рік поспіль. Російська армія підступно б’є по житловим будинкам, лікарням, закладам освіти, об’єктам громадянської та критичної інфраструктури міста Харкова та інших українських міст і сел. Проте, ми тримаємося завдяки допомозі партнерів. Як розповіла депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» і голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва, в Харкові триває активна робота, направлена на підтримку городян, міських установ та комунальних підприємств.

«Харків’яни - мужні люди, це бачить увесь світ. Але в такі важкі часи кожному з нас потрібна допомога. Завдяки міжнародній підтримці ми її маємо! Місту вкотре надають гуманітарну допомогу міжнародні партнери, друзі. Це, безумовно, демонструє нашу єдність і непохитну віру в Перемогу», - сказала Неллі Казанжиєва.

За словами депутата, міжнародний благодійний фонд «AICM Україна» продовжує суттєво підтримувати харків’ян продуктами харчування і передавати лікарські препарати, засоби догляду та необхідні пристрої медичним закладам та іншим стратегічно важливим службам міста.

Так, на початку квітня до Харкова прибув черговий гуманітарний вантаж.

«Щиро дякую команді, керівному складу та засновнику міжнародного благодійного фонду «AICM Україна» Крістіану Карреру за дієву підтримку! Допомога, яку ми вкотре отримуємо від фонду завжди є вкрай важливою та своєчасною. На жаль, війна триває, наша робота продовжується. Ми віримо у Перемогу, тому що знаємо, що разом подолаємо все!» - зазначила Неллі Казанжиєва.

Допомогу отримали такі медичні установи:

  • КНП «Міська поліклініка №10» Харківської міської ради;
  • КНП «Міський пологовий будинок №3» Харківської міської ради;
  • КНП «Міський перинатальний центр» Харківської міської ради;
  • КНП Харківської обласної ради «Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»;
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 27» Харківської міської ради;
  • КНП Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
  • КНП «Міський клінічний шкірно-венерологічний диспансер №5» Харківської міської ради;
  • КНП «Міська дитяча лікарня №5» Харківської міської ради;
  • КПН Харківської обласної ради «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня».
Довідка. Міжнародна гуманітарна медична фундація AICM Ukraine існує з 2006 року для підвищення якості спеціалізованої допомоги та участі в медичних реформах. Фонд розвиває соціальні проєкти національного рівня.