НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віталій Гагарін зустрівся з молоддю Харкова та обговорив актуальні питання

Сьогодні харківська молодь стає все активнішою у висловленні своїх поглядів та прагне брати участь у формуванні суспільно-політичного життя. У цьому їй допомагає місцева влада, вступаючи у відкритий діалог. У четвер, 8 лютого, депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Віталій Гарарін зустрівся з молоддю.

На зустрічі були присутні студенти харківських вишів та молодь «Успішного Харкова», тож для депутата підготували багато цікавих запитань. Зокрема, обговорювалися можливості для політичної кар՛єри, пошуку професійних напрямків, розвиток й фінансування спорту в сучасних реаліях війни.

Віталій Гагарін зазначив, що зустріч була цікава та енергійна. Він поділився власним досвідом депутатської та тренерської діяльності, співпраці з виборцями, роботи на окрузі, дав кілька корисних порад.

«Молодь - це майбутнє. Згодом вона займе наші місця в усіх сферах діяльності, тому сьогодні необхідно ділитися з молодим поколінням знаннями, досвідом і навіть помилками. Хлопці та дівчата ставили цікаві запитання. Насправді, зустріч вийшла позитивною», - поділився депутат.

«Відкрите спілкування з депутатами може надихнути молодь на розвиток лідерських якостей. Вони бачать реальний приклад, відчувають підтримку ідей, і це стимулює їх до активної участі в суспільному житті», - зауважив лідер молодіжного руху «Успішного Харкова» Андрій Єлізаров.

По закінченню зустрічі Віталій Гагарін запропонував проводити подібні заходи частіше, звертатися до нього з різними ініціативами та цікавими ідеями.