НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми хвилюємося, щоб фури не зруйнували проспект. Тетяна Цибульник про порушення заборони на в'їзд великовантажних машин до Харкова (відео)

Через закриття на ремонт Пісочинського шляхопроводу, який є частиною Окружної дороги, збільшився потік автомобілів на Новобаварськоиму проспекті, розповіла на пресконференції голова адміністрації Новобаварського району, депутат міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Цибульник.

«Проспект був відремонтований близько 5 років тому, а покриття і зараз в ідеальному стані. Ми дуже переживаємо, щоб ця дорога не була зруйнована великовантажним транспортом. Зараз у місті існує заборона на в'їзд фур, але не всі її, на жаль, дотримуються», - зазначила Тетяна Цибульник.

За її словами, представники районної адміністрації неодноразово зверталися до поліції для того, щоб правоохоронці більш ретельно стежили за тим, щоб фури не їхали через Новобаварський проспект.

«Зараз температурний режим ще такий, що дорожнє полотно може витримати навантаження, але за більш спекотної погоди фури просто зруйнують нам дорогу», - підкреслила голова району.