Захід «Мама, тато, я - спортивна сім'я» відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за підтримки «Блоку Кернеса - Успішний Харків» та депутатів Харківської міської ради.
На спортивних майданчиках 11 шкіл району змагалися сім'ї першокласників і вихованців старших груп дитячих садків. Цікаву програму для учасників розробили і провели вчителі фізкультури і співробітники Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок». Спортивний дух і волю до перемоги кожної команди активно підтримували вболівальники.
Сім'ї - переможці та сім'ї-учасниці спортивних естафет отримали сертифікати на гру в боулінг – клубі.
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-3062-4732-b434-383763323264/4_4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-3365-4537-b761-643031353861/57E1FA92-8B48-479F-B.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-6237-4038-b461-366532646531/IMG-7c880f4b36111685.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3462-3339-4233-b866-306639356163/_viber_2020-09-09_18.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-3030-4763-b336-633336643338/FA4FBD2F-C19F-422D-8.jpeg)
Успішний Харків - спортивне місто!