НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

"Дитяча футбольна академія - це інвестиція в майбутнє" - Терехов

Ігор Терехов і Олександр Ярославський відвідали стадіон "Металіст", щоб ознайомитися з ходом робіт з відновлення клубної інфраструктури.

Під час цього візиту Ігор Терехов зазначив, що спільними зусиллями вони зможуть не тільки вивести "Металіст" на рівень європейських кубків, але й створити потужну спортивну базу для молодого покоління харківських футболістів.

"Дитяча футбольна академія - це інвестиція в майбутнє, - сказав керівник міста. - Наше завдання сьогодні - створити найкомфортніші умови для того, щоб діти тренувалися, росли, ставали справжніми професіоналами і грали за футбольний клуб «Металіст»".

Нагадаємо, що останнім часом для харківських уболівальників було відразу кілька хороших новин. Українська асоціація футболу затвердила перейменування ФК «Метал» в «Металіст», повернувши таким чином Харкову легендарну команду. У той же день "Метал" завоював чемпіонський кубок в Суперфіналі Другої ліги, а трохи раніше Харківська обласна рада підтримала рішення про передачу футбольної інфраструктури стадіону "Металіст" у власність міста.

Наразі передача майнового комплексу стадіону «Металіст» в комунальну власність міста знаходиться на завершальній стадії. Всі необхідні документи на рівні міста підготовлено та направлено на розгляд Кабінету Міністрів України. Після рішення уряду Харків отримає в своє розпорядження весь комплекс - стадіон, спортивну базу і футбольну академію.