НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Харківщині планується побудувати шість станцій для сортування ТПВ

Депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Столяренко взяла участь у засіданні робочої групи з розроблення проєкту «Регіональний план управління відходами в Харківській області до 2030 року».

На засіданні розглянули матеріали щодо реалізації проєкту з управління відходами та затвердили алгоритм подальших дій.

Нагадаємо, розробку «Регіонального плану управління відходами в Харківській області до 2030 року» планують завершити і подати на розгляд профільного міністерства до кінця цього року. Він передбачає створення шести регіональних комплексів управління відходами: у Богодухівській, Дергачівській, Роганській, Зміївській, Наталинській і Лозівській громадах. Також передбачено будівництво шести сортувальних станцій: у Люботині, Чугуєві, Вовчанську, Первомайському, Куп’янську, Ізюмі.

Серед заходів реалізації проєкту наразі розглядається можливість запровадити систему фіксації природоохоронних правопорушень, таких як незаконні вирубки дерев, видобування корисних копалин, несанкціоновані сміттєзвалища тощо. Окрім того, в планах – запровадити регіональну систему моніторингу стану довкілля.