НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Геннадій Кернес: У Харкові весь громадський транспорт буде комфортним і екологічним

У Харкові почалися випробування першого тролейбуса з запасом ходу. Про це повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Пробний запуск відбувся на Північній Салтівці.


Нові тролейбуси курсуватимуть на маршрутах, які пройдуть територією тих мікрорайонів, де немає контактної мережі, зазначив градоначальник.


«Перший рейс пройшов за планом: від терміналу  біля метро «Героїв Праці» по дротах, на повороті з Академіка Павлова на Дружби Народів водій опустив штанги і до кінцевої проїхав автономно, як електробус. Так само - назад», - поінформував Геннадій Кернес.

Всього місто придбає 50 тролейбусів із запасом ходу. Але перед масовим запуском транспорт потрібно освоїти та розрахувати заряд акумулятора для різних маршрутів, розповів градоначальник.

У перспективі автономні тролейбуси запустять від станції метро «Проспект Гагаріна» до селища Жихар, а також від станції метро «Університет» до селища П'ятихатки. Крім того, планують продовжити тролейбусний маршрут до мікрорайону «Горизонт».

«Крок за кроком йдемо до того, що весь громадський транспорт буде таким - комфортним, великим, екологічним. Для цього задіяні всі можливості бюджету, схема електротранспорту враховує реальні переміщення і запити мешканців міста», - підсумував Геннадій Кернес.

Любити Харків - працювати для людей!