НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Наразі дуже важливо створити чітку структуру управління новою громадою. Дмитро Діхтяр

Відбулася перша сесія Слобожанської селищної ради VIII скликання. У ній взяли участь усі 26 новообраних депутатів на чолі із селищним головою Дмитром Діхтярем. Вони ухвалили низку кадрових рішень, сформували, затвердили структуру та чисельність виконавчого комітету, затвердили положення про роботу 4 постійних комісій, а також обрали старост.

Як розповів Дмитро Діхтяр, наразі дуже важливо створити чітку структуру управління новою громадою. За його словами, з більшістю кадрових питань депутатський корпус уже визначився на сесії, тепер треба вирішувати організаційні проблеми – від елементарного забезпечення людей комп’ютерною технікою до створення структур, аналогічних тим, що існували в районній державній адміністрації.

«Організаційні питання ми намагаємося вирішити таким чином, щоб якомога швидше перейти до вирішення проблем самої громади. Зокрема, ми вже розуміємо, що будуть певні служби, які працюватимуть на дві громади – нашу і Зміївську. Найімовірніше, це стосуватиметься соціальної та культурної сфер. Зараз ми працюємо над створенням відповідного меморандуму в галузі культури», - зазначив селищний голова.

Дмитро Діхтяр також додав, що за останні роки у Слобожанській селищній раді відбулося багато позитивних змін. У нову каденцію він планує продовжити будівництво та розвиток уже усієї об’єднаної громади.