Чугуїв – надзвичайно красиве, багатолике і колоритне місто. Переплетіння сивої давнини і динамічної сучасності надало йому неповторного шарму.
Засновувалося воно як військове поселення. Це вплинуло на його подальшу долю. Чугуївські воїни усіх часів були вправними, надійними захисниками і вкрили себе невмирущою славою. Звідси починалася історія Харківського національного університету Повітряних Сил імені І.М. Кожедуба. Саме тут путівку в небо отримали сім підкорювачів космосу.
Місто подарувало світу видатного художника Іллю Рєпіна. Не заростає народна стежина до музею, що носить його ім’я.
Неабиякий історико-культурний потенціал, велике розмаїття пам’яток археології, історії, архітектури та монументального мистецтва приваблюють десятки тисяч туристів із різних куточків України і з-за кордону.
Таке місто неможливо не любити. Воно шанує минуле, цінує сьогодення і дбає про майбутнє. Це справа ваших рук і сердець, шановні чугуївці.
Нехай День міста принесе вам море позитиву, доброго настрою, бажання продовжувати і примножувати надбання Чугуєва. Миру, достатку і щастя вашим родинам.
Блок Кернеса - Успішний Харків