НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Багато фактів, оприлюднених громадянською мережею «Опора», дивують – Вікторія Китайгородська

У процесі підрахунку голосів на виборах Харківського міського голови представники громадянської мережі «Опора» заявили про нібито фальсифікації та оприлюднили протоколи з тих виборчих дільниць, де не були присутні їхні спостерігачі. Про це заявила на брифінгу керівник МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Вікторія Китайгородська.

«На адресу нашої політсили пролунало багато звинувачень від громадянської мережі «Опора». Водночас ми маємо перевірену інформацію про те, що спостерігачі «Опори» оприлюднили протоколи тих комісій, де не були присутні їхні спостерігачі. Я думаю, буде чесно назвати представників тих політичних партій, які передали їм ці документи», - розповіла вона.

Вікторія Китайгородська наголосила, що вся інформація звірена з журналами реєстрацій.

«Багато фактів дивують. Тому ми звертаємося до голови «Опори» Ольги Айвазовської, а також донорів, які фінансують реалізацію моніторингових проєктів та програм спостереження за виборами, із закликом залишатися об'єктивними та давати об'єктивні дані», - наголосила керівник міської партійної організації.

Також Вікторія Китайгородська звернула увагу на те, що «Опора» не включила до свого звіту факт нерівного доступу кандидатів до ЗМІ.

«Так, канал "Р1" відмовив нашому кандидату у наданні ефіру, розміщенні матеріалів кандидата, але при цьому постійно агітував за Михайла Добкіна. Більше того, «Опора» не помітила прямої агітації Добкіна у день виборів у його соціальних мережах», - зазначила вона.