НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валерія Мураєва: Події року, що минає, дали нам досвід, розуміння і бажання рухатися вперед

Депутат Харківської обласної ради від "Блоку Кернеса – Успішний Харків", заступник голови обласної ради Валерія Мураєва зазначила, що 2021 рік був результативним для депутатів нової каденції, а за останні місяці вдалося визначити багато стратегічних напрямків, за якими розвиватиметься Харківська область.

«Незважаючи на те, що 2021 рік був повний резонансних подій, закінчується він все-таки добре. Адже навіть події з негативним забарвленням дали нам досвід, розуміння, вміння та бажання рухатися вперед. Цей рік нової каденції був справді результативним. За останні місяці ми визначили багато стратегічних напрямків, за якими розвиватиметься Харківська область. Дуже вдячна всім, хто відкинув політику, і зайнявся тим, чим має займатися депутат – господарська діяльність на благо нашої області.

Є багато надій і планів: хочеться відродити старі традиції та реалізувати нові амбітні плани. Упевнена, що у нас все вийде – разом, злагоджено, єдиною командою.

Напередодні новорічних свят я бажаю всім щастя, добра, благополуччя. Нехай вечір у ваших будинках буде затишним, а ранок завжди буде добрим. Радості вам у Новому році і, звичайно ж, процвітання нашій чудовій Харківської області», - наголосила Валерія Мураєва.