НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати окреслили головні напрямки розвитку Харкова у 2022 році

Будівництво метрополітену, нового депо для підземки, створення транспортної розв'язки біля станції метро «Київська», введення в експлуатацію сміттєпереробного заводу. Такі проєкти є пріоритетними для Харкова у 2022 році.

Про це було заявлено на засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради. На ньому керівники чотирьох профільних департаментів, а також підконтрольних їм підприємств відзвітували про роботу у 2021 році та плани щодо розвитку міста цього року.

Серед основних містобудівних напрямків голова комісії Габріел Михайлов назвав продовження будівництва метро, ​​зокрема, завершення всіх підготовчих робіт.

«Цього року продовжуються проєктні роботи. Також слід вирішувати питання викупу будівель, що заважають будівництву метрополітену. Як ви знаєте, підземку ми будуємо під егідою ЄБРР, від якого отримали пільговий кредит, а також коштом міста та державного бюджету. Термін завершення будівництва – 2030 рік», – поінформував Габріел Михайлов.