НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Спроби представників деяких політсил посіяти хаос під час виборів не мали успіху – член виборчкому від партії «УКРОП»

У Немишлянському районі Харкова вибори відбулися відносно спокійно, стверджує член районної територіальної виборчої комісії, представник політичної партії «Українське об'єднання патріотів УКРОП» Валерій Харлан.

«Спроби представників деяких політсил та кандидатів у мери внести до робочого процесу якийсь хаос не мали успіху. У цьому плані найактивнішими були спостерігачі від громадянської мережі «Опора», Михайла Добкіна та Дмитра Марініна. Бюлетені на одній із виборчих дільниць на вимогу спостерігачів перерахували – і все зійшлося», – заявив представник УКРОПу.

Він також зазначив, що напередодні виборів стало відомо, що на деяких дільницях члени комісій, зокрема від ОПЗЖ, Добкіна та Марініна, в останній момент відмовилися працювати.

Доводилося створювати на ходу мінімально необхідний кворум для того, щоб у неділю, 31 жовтня, дільниці відкрилися вчасно. Було й таке, що член виборчої комісії від Добкіна у день виборів розпочав роботу лише в обід. Якби інші члени комісії так вчинили, голосування на цій дільниці було б зірвано», - стверджує Харлан.

Явка виборців у Немишлянському районі склала 27,6%. За підсумками голосування Ігор Терехов набрав 52,48% голосів, Михайло Добкін – 27,9%, а Олександр Скорик – 5,2%.