НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків закупить компактні пожежні машини

Харківська міська рада планує закупити компактні пожежні машини, пристосовані для роботи в центрі міста. Про це на зустрічі зі співробітниками ДСНС Київського району розповів керівник міста Ігор Терехов.

«У центральній частині міста вулиці вузькі, а якщо ще й наставити автомобілів, то великими пожежними машинами не проїхати», - пояснив він.

За його словами, в цих умовах в розпорядженні харківських рятувальників мають бути компактні автомобілі, які зможуть легко добиратися до цілі. На їх закупівлю в бюджеті буде закладено до 25 млн грн.

Компактні пожежні машини - сучасна тенденція в пожежно-рятувальних службах. Розмір цих автомобілів підвищує їх маневреність в умовах міста, при цьому вони оснащені всім необхідним обладнанням для ефективної боротьби з пожежами.

Ігор Терехов також привітав з Днем рятувальника харківських працівників ДСНС, зазначивши, що схиляється перед їх героїзмом.

«Я неодноразово бачив, як працюють ці хлопці в аварійних ситуаціях. Від імені всіх харків'ян дякую їм, тому що кожен робочий день у них - це подвиг», - підкреслив керівник міста.