Як розповіла керівник депутатської групи Аліса Панова, учасники зустрічі обговорили перший спільний проєкт - створення «школи помічника депутата». Він реалізовуватиметься за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.
«Мета проєкту - підготувати кваліфікованих помічників для депутатів усіх рівнів, які, набираючись знань і досвіду, в подальшому і самі можуть представляти інтереси громад в органах місцевого самоврядування. Ми зацікавлені в залученні активної, цілеспрямованої і вмотивованої молоді до здійснення функцій місцевого самоврядування, роботи на благо міста і його жителів», - зазначила Аліса Панова.
Навчання в проєкті передбачає кілька блоків. Заняття відбуватимуться у вигляді лекцій, панельних дискусій та спеціальних ігор. Відбором учасників займаються представники Молодіжної ради. Передбачається, що ними будуть студенти 1-3 курсів різних вишів.
За словами Аліси Панової, спочатку до проєкту планують залучити близько 45 студентів, далі набір буде не таким численним, оскільки немає необхідності у великій кількості помічників. Усі учасники проходитимуть стажування.
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-6238-4230-a238-613732376136/179418527_2930586143.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-3236-4166-b137-336139626334/179423179_2930586133.jpg)