НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові працюватиме «школа помічника депутата»

Відбулося перше засідання депутатської групи «Молодь за успішний Харків», створеної всередині міської фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків». На зустрічі також були присутні представники Молодіжної ради при Харківському міському голові та представники КУ Офіс Реформ.

Як розповіла керівник депутатської групи Аліса Панова, учасники зустрічі обговорили перший спільний проєкт - створення «школи помічника депутата». Він реалізовуватиметься за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

«Мета проєкту - підготувати кваліфікованих помічників для депутатів усіх рівнів, які, набираючись знань і досвіду, в подальшому і самі можуть представляти інтереси громад в органах місцевого самоврядування. Ми зацікавлені в залученні активної, цілеспрямованої і вмотивованої молоді до здійснення функцій місцевого самоврядування, роботи на благо міста і його жителів», - зазначила Аліса Панова.

Навчання в проєкті передбачає кілька блоків. Заняття відбуватимуться у вигляді лекцій, панельних дискусій та спеціальних ігор. Відбором учасників займаються представники Молодіжної ради. Передбачається, що ними будуть студенти 1-3 курсів різних вишів.
За словами Аліси Панової, спочатку до проєкту планують залучити близько 45 студентів, далі набір буде не таким численним, оскільки немає необхідності у великій кількості помічників. Усі учасники проходитимуть стажування.