НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати від «Успішного Харкова» продовжують донатити кров для бійців ЗСУ та цивільних

Донація крові завжди була важливою складовою медицини, але в умовах війни її значущість зростає в рази. З нагоди Всесвітнього дня донора депутати від «Успішного Харкова» вчергове здали кров заради порятунку поранених військових та цивільних, відвідавши Харківський обласний центр служби крові.

За словами депутата Харківської міської ради Володимира Котковського, через великий дефіцит питання донорства крові є особливо актуальним.

«Харківський обласний центр служби крові - знайоме місце для кожного свідомого харків՛янина, адже під час війни потреба в донорській крові стає надзвичайно важливою. Прийти та здати кров - найпростіший спосіб допомогти нашим військовим, які щодня ризикують життям заради того, щоб ми працювали в тилу, щоб наші діти вчилися, а місто відновлювалося. Ми маємо бути солідарними та підтримувати одне одного, тільки так ми зможемо подолати всі труднощі. Здача крові - крок до перемоги, до майбутнього миру та до збереження життя в нашій Україні», - поділився Володимир Котковський.

Медичні заклади потребують постійного поповнення запасів крові всіх груп, тому будь-яка допомога є надзвичайно цінною. Депутат Харківської обласної ради Ірина Каплієнко стала донором вже під час війни.

«Розумію, наскільки сьогодні потрібна кров, особливо в Харківському регіоні, бо у нас точаться запеклі бої. Страждають і військові, і цивільні. Тому ця потреба нагальна. І я вважаю, що донація є актом патріотизму. Я - донор і закликаю всіх долучитися до цієї справи, аби ми хоч чимось допомогли нашим пораненим військовим», - зазначила Ірина Каплієнко.

Депутати впевнені, що їхній приклад стане стимулом до популяризації донорства серед харків՛ян.
Довідково. Міжнародний день донора крові є щорічним заходом, який відзначається 14 червня, підкреслюючи важливість добровільного та безкоштовного донорства, що рятує мільйони життів. Вкотре День донора в Україні проходить в умовах повномасштабної війни, цей факт робить його ще більш значущим та необхідним.