НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Лобановський: Ми зможемо зробити наше місто кращим!

Повномасштабна війна принесла надзвичайні випробування Харківу та його мешканцям. У цих складних умовах команда «Успішного Харкова» продовжуює виконувати свої обов'язки, підтримуючи харків՛ян та сприяючи відновленню міста. Як розповів депутат Харківської міської ради від Олександр Лобановський, на його окрузі триває активна робота.

За словами депутата, наразі актуальні запити щодо будівельних робіт.

«Важливою частиною роботи є звернення громадян, які проживають на окрузі. Сьогодні найголовніші теми - ремонт та обслуговування житлового фонду. Ми розуміємо, що комфорт і безпека житла є пріоритетом, тому робимо все можливе, що це забеспечити», - сказав Олександр Лобановський.

Він зауважив, що кожне звернення ретельно розглядається. Є зв'язок з місцевими жителями, проводяться зустрічі та консультації, на яких люди говорять свої потреби.

«Працюємо над тим, аби вирішувати проблеми оперативно та ефективно. Запити громадян допомагають нам виявляти нагальні проблеми та планувати необхідні роботи», - поділився депутат.

Попри всі труднощі, команда Олександра Лобановського надає необхідну допомогу та підтримку харків՛янам, демонструючи незламність духу та єдність у важкі часи.

«Разом ми зможемо зробити наше місто кращим! Підтримка та зворотний зв'язок надзвичайно важливі для нас. Ми завжди відкриті до діалогу, ми готові слухати різні пропозиції та зауваження. Участь кожного харків'янина у житті округу сприяє створенню комфортного та безпечного середовища для всіх», - резюмував депутат міськради.
Нагадаємо, нещодавно Олександр Лобановський був відзначений подякою від 92-й окремій штурмовій бригаді ім. кошового отамана Івана Сірка.