НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Обласну Стратегію поводження з ТПВ не можуть розробити понад рік. Тетяна Столяренко

На сьогодні Харківська область перебуває у «лідерах» з розповсюдження незаконних сміттєзвалищ, проте обласна Стратегія поводження з твердими побутовими відходами» досі в стадії розробки.

«На ці роботи виділялося майже 1,5 млн грн. з обласного бюджету, проте Обласна державна адміністрація не завершила їх до кінця 2020 року, як це мало відбутися. Наразі стратегія готова на 90%», - розповіла депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса -Успішний Харків» Тетяна Столяренко.

Разом з тим вона зазначила: поки відповідний документ не подано на розгляд Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, є час внести корективи до складу робочої групи, що братиме участь у реалізації конкретних кроків стосовно поводження з ТПВ. До неї обов’язково мають увійти представники профільних комісій з депутатського корпусу обласної ради VIII скликання.

Тетяна Столяренко підтримала думку, що боротьба з несанкціонованими звалищами має стати окремим пунктом Комплексної програми охорони довкілля.