НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Створення пасажирської компанії «Слобожанщина» та комунального підприємства з очищення водойм. Віктор Остапчук про регіональні ініціативи

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктор Остапчук відзвітував перед виборцями про свою депутатську діяльність у 2021 році. Він розповів про виконану роботу в окрузі, а також про ініціативи, втілені на рівні усього регіону.

Зокрема, як голова постійної комісії облради з питань розвитку транспорту і зв’язку Віктор Остапчук ініціював внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області. Ці зміни мають на меті створення сучасної моделі ефективного державно-приватного партнерства в галузі залізничних перевезень. Депутати обласної ради підтримали та погодили його пропозицію. Наразі вже розпочалася комплексна підготовка пілотного проєкту із створення регіональної залізничної пасажирської компанії «Слобожанщина».

«Для підвищення мобільності та економічної активності мешканців регіону планується реалізувати проєкт швидкісного залізничного регіонального сполучення з використанням сучасних електропоїздів. Уже розроблені бізнес-план та дорожня карта реалізації. Наприкінці року на засіданні профільної комісії було ініційовано створення при управлінні транспорту Харківської облдержадміністрації відділу організації утворення і супроводу діяльності РЗПК «Слобожанщина» у кількості семи штатних одиниць», - зазначив Віктор Остапчук.

Він зауважив, що також протягом року проводилась активна робота щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху, збереження малих річок, очищення рік Оскіл, Сіверський Донець та Оскільського водосховища, забезпечення збору, сортування й утилізації сміття, покращення якості питної води тощо.

Окреслюючи напрямки роботи на найближче майбутнє, Віктор Остапчук наголосив, що, окрім перелічених проєктів, він, як і раніше, допомагатиме ФАПам, школам і дитячим садочкам.

«Є плани щодо створення на Борівщині комунального підприємства з очищення річок і водойм, з ремонту шкіл, відновлення вуличного освітлення. Усе будемо поступово реалізовувати», - резюмував депутат.