НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віталій Гагарін: Головне - налагодити діалог із виборцями

Звітування перед виборцями є не лише обов'язком сучасного депутата, а й важливим елементом демократичного процесу, що підтримує відкритість, прозорість та відповідальність у діяльності органів влади. Днями депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Віталій Гагарін провів зустріч з виборцями, на якій звітував про роботу за минулий рік. Перед харків՛янами він розкрив ключові аспекти своєї діяльності, вислухав запитання та пропозиції, надав конкретні відповіді.

«У роботі депутата головне налагодити діалог із виборцями! На моєму щорічному звіті зібралося понад 100 мешканців Салтівського району. Ми дотримувались усіх правил безпеки. На мою думку, зустріч відбулася у конструктивному ключі. Харків'яни дали оцінку роботи у 2023 році та поставили завдання, які плануємо вирішити у 2024 році. Зокрема, це питання, пов'язані з медичним обслуговуванням, соціальною підтримкою, житлово-господарського напрямку, освіти дошкільної та шкільної форм навчання, загальної безпеки та працевлаштування молодих фахівців», - поділився Віталій Гагарін.

За його словами, окрему групу питань, що стосуються ЖБК та ОСББ перенесли до депутатської приймальні, оскільки вони вимагають додаткового часу та участі. Також Віталій Гагарін нагадав графік особистого прийому громадян - перша середа щомісяця з 9.00 до 12.00 за адресою: місто Харків, пр-т Тракторобудівників, 87 (8 під'їзд).

Окрім того, депутат обласної ради наголосив на важливості взаємодії у роботі з місцевою владою.

«Більшість питань потребує комплексного вирішення. І тому робота єдиною командою з Харківським міським головою Ігорем Тереховим є запорукою успішних реалізацій усіх поставлених завдань!» - зауважив Віталій Гагарін.

Нагадаємо, минулого тижня Віталій Гагарін зустрівся з молоддю «Успішного Харкова» та обговорив актуальні питання. Він зазначив, що зустріч вийшла цікава та енергійна.

Віталій Гагарін поділився власним досвідом депутатської та тренерської діяльності, співпраці з виборцями, роботи на окрузі, дав кілька корисних порад.