НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Зустріч двох мерів. Учасниця дитячого конкурсу подарувала малюнок Геннадію Кернесу

Геннадій Кернес зустрівся з Дарією Шершньовою – учасницею конкурсу дитячого малюнка, присвяченого 176-й річниці з дня народження митця Іллі Рєпіна. Дівчинка подарувала меру Харкова творчу роботу, яку представляла на конкурсі, та розповіла про свої захоплення і мрії.

«Я також мер – у своєму класі. Завжди мріяла з вами познайомитись. Дуже люблю наше місто, воно таке красиве й квітуче, що кожен куточок хочеться намалювати», - сказала школярка.


Нагадаємо, дитячий конкурс, організований активістами молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» спільно з Харківською дитячою художньою школою ім. Рєпіна, відбувся 5 серпня в саду ім. Т. Г. Шевченка. Даша Шершньова, 7-річна учениця гімназії №39, намалювала вечірній Дзеркальний струмінь. Дівчинка поділилася з організаторами, що мріє подарувати свій малюнок Геннадію Кернесу.

Представники політсили вирішили здійснити дитячу мрію та розповіли про неї міському голові. Геннадій Кернес зустрівся з талановитою школяркою під час робочої поїздки Харковом. Він подарував дівчинці сертифікат на відвідування мотузкового містечка в Центральному парку культури й відпочинку ім. Горького та книгу про Харків.