«Я також мер – у своєму класі. Завжди мріяла з вами познайомитись. Дуже люблю наше місто, воно таке красиве й квітуче, що кожен куточок хочеться намалювати», - сказала школярка.
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-3931-4830-a266-376538356133/photo_2020-08-07_15-.jpg)
Нагадаємо, дитячий конкурс, організований активістами молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» спільно з Харківською дитячою художньою школою ім. Рєпіна, відбувся 5 серпня в саду ім. Т. Г. Шевченка. Даша Шершньова, 7-річна учениця гімназії №39, намалювала вечірній Дзеркальний струмінь. Дівчинка поділилася з організаторами, що мріє подарувати свій малюнок Геннадію Кернесу.
Представники політсили вирішили здійснити дитячу мрію та розповіли про неї міському голові. Геннадій Кернес зустрівся з талановитою школяркою під час робочої поїздки Харковом. Він подарував дівчинці сертифікат на відвідування мотузкового містечка в Центральному парку культури й відпочинку ім. Горького та книгу про Харків.
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-6437-4131-b936-663137663261/B56A4056.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6633-6534-4437-b265-393464626633/117109068_1019525028.jpg)