НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Соціологія показує результат, зароблений нашою працею. Ігор Терехов упевнений в перемозі Геннадія Кернеса вже в першому турі

Вибори 25 жовтня 2020 року стануть «лакмусовим папірцем» і покажуть, наскільки продуктивно і успішно працювала команда чинного мера Геннадія Кернеса. Про це в ефірі програми «Пряма мова» на «7 каналі» розповів перший заступник міського голови Ігор Терехов.

«Я впевнений, що Геннадій Адольфович переможе в першому турі. Соціологія показує нам результат, зароблений нашою працею. Чи задоволений я таким результатом? Я буду задоволений ним 26 жовтня, а сьогодні йде планова робота на благо харків'ян. Це запуск тепла в будинки, лікарні, освітні установи, закінчення робіт з асфальтування доріг. Ми працюємо, незважаючи на те, що йде виборчий процес», - сказав Ігор Терехов.

Нагадаємо, за даними соцопитування, проведеного на замовлення Інституту соціально-політичного проектування «Діалог», у Харкові на місцевих виборах впевнено лідирує міський голова Геннадій Кернес і партія «Блок Кернеса - Успішний Харків». Чинного мера готові підтримати 69% харків'ян. Рейтинг «Блоку Кернеса - Успішний Харків» на виборах до Харківської міської ради складає 48,5%, в обласній - 46,1%.