НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Мешканці Новобаварського району відправили черговий гуманітарний вантаж на передову

Військові на фронті часто знаходяться у надзвичайно складних умовах, тому вони потребують нашої підтримки, щоб зберегти високий дух бойового товариства та успішно виконувати завдання. Як повідомила депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Цибульник, мешканці Новобаварського району продовжують надавати допомогу ЗСУ. Тож днями на передову відправився черговий гуманітарний вантаж.

За словами депутата, разом з нею до формування посилок долучилися працівники Територіального центру надання соціальних послуг, закладів культури та активна молодь району. До воїнів 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка поїхало багато необхідних речей та смаколики.

«Сьогодні обов’язок кожного українця - допомагати нашим бійцям, бо будь-який донат є важливим. Для хлопців, які перебувають в найгарячіших точках і проходять службу, ми передали солодощі, гігієничні та миючі засоби, ковдри, розпалювачі, обереги. Віримо, що наші військові - непереможні. Дякуємо всім, хто долучився і продовжує допомагати нашим бійцям. Разом ми - сила!» - зазначила Тетяна Цибульник, яка до того ж є головою Адміністрації Новобаварського району.

Депутат зазначила, що бійці отримали вантаж і вислали відповідні фото, дякуючи за таку важливу підтримку.
Нагадаємо, раніше 92-а ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка отримала також допомогу від мешканців, освітян Холодногірського району, депутатів від «Успішного Харкова» Неллі Цибульник та Володимира Тупіцина.
Новини з районів Харкова