НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Цибульник: Українці - сильна нація, яку не зламати

Допомагаючи українським захисникам, ми проявляємо підтримку та вдячність за їхню службу. Як розповіла депутатка депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Цибульник, це важливо не лише для забезпечення нашої загальної безпеки, але й для побудови сучасного та справедливого суспільства.

Об’єднавши зусилля, Тетяна Цибульник та жителі Новобаварського району району вкотре відправили допомогу на передову.

«За період великої війни Україна стала символом незламності. У запеклій боротьбі за свободу харків’яни продовжують допомагати воїнам, які боронять нашу землю», - зазначила депутатка.

Так, днями в одну із військових частин були доставлені спальні мішки, ковдри, ліки, продукти харчування, засоби гігієни, запашна випічка, мед тощо.

Тетяна Цибульник упевнена, що гуманітарна підтримка ЗСУ буде актуальна завжди. Тому цей напрямок - один з найважливіших у її депутатській діяльності. А спільними зусиллями закриваються різні запити від наших військових.

«Дякуємо всім, хто долучився до формування гуманітарного вантажу, зокрема Олегу Володіну за доставку продукції воїнам. Українці - сильна нація, яку не зламати!» - подякувала Тетяна Цибульник.
Нагадаємо, раніше 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» отримала гуманітарний вантаж від жителів Новобаварського району Харкова. Військовослужбовцям передали необхідні медикаменти, засоби гігієни, спальні мішки.