НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Мешканців Новобаварського району відзначили за активну донацію крові

Під час війни важливість донації крові стає критичною для рятування життів поранених військових та цивільних осіб. Активні бойові дії призводять до великої кількості поранень, травм та критичних ситуацій, і кров може бути життєво важливою для врятування постраждалих. Харків՛яни знають, що крові є важливим людським ресурсом і з перших днів повномасштабної війни ставали у черги, щоб її здати.

Мешканці Новобаварського району Харкова є найактивнішими донорами міста-героя Харкова. Відомо, що з початку 2023 року вони здійснили понад дві тисячі донацій. За активне долучення до акцій, організацію виїзних прийомів у закладах охорони здоровʼя району КНП ХОР «Обласний центр служби крові» відзначено подякою адміністрацію району.

«Щиро дякуємо усім хто продовжує долучатися до надання донорської допомоги. Усе, що ми робимо заради добровільного безоплатного донорства крові. Це те, що рятує наших цивільних та воїнів!» - зазначила голова Адміністрації Новобаварського району та депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Тетяна Цибульник.
Нагадаємо, депутати від «Успішного Харкова» здали кров для ЗСУ в Харківському обласному центрі служби крові. До них долучилась активна молодь міста.
Новини з районів Харкова