НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Шевченківському районі відкрили меморіальні дошки на честь загиблих Героїв Єгора Желніна та Веніаміна Халапова

20 лютого в Україні відзначили десяту річницю вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. Як розповів депутат Харкоівської міської ради від «Успішного Харкова» Володимир Котковський, ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. І це трагічна сторінка в нашій історії, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.

«Знову Україна переживає найбільше випробування в новітній історії - збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Сучасна російсько-українська війна триває від 2014 року. Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну в лютому 2022 року відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат в боротьбі за суверенітет і соборність», - сказав Володимир Котковський.

Як повідомив депутат, 20 лютого в Шевченківському районі відкрили меморіальні дошки на будівлях закладів освіти загиблим героям - випускникам Єгору Желніну (ХЛ №51) та Веніаміну Халапову (ХГ №117).

«Обидва Герої - медики. Вони на фронті рятували чужі життя. Як виявилося, що ціною власного. Скорбота... Сльози рідних... Теплі слова побратимів...Спогади вчителів та однокласників… І світла пам'ять Героям закарбована в граніті та наших серцях! Ми пишаємося вами, Герої! Про подвиг, що вартував життя, захищаючи нас від російських загарбників, будемо переповідати нащадкам! Вічна пам'ять вам, наші Герої! Слава Україні!» - поділився Володимир Котковський.
Нагадаємо, 20 лютого представники «Успішного Харкова» поклали квіти до меморіальної дошки на честь Героя Небесної Сотні, харків'янина Євгена Котляра. У заході також взяла участь партійна молодь.
Новини з районів Харкова