НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Залучення допомоги та прийоми громадян: як Людмила Немикіна працює на Харківщині під час війни

Повномасштабна війна зірвала звичний ритм життя на Харківщині. Проте депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Людмила Немикіна продовжує активно працювати, дбаючи про своїх виборців. Її робочі ініціативи включають залучення гуманітарної допомоги до регіону та матеріальну підтримку людей.

«З початку року я вже провела 9 прийомів у Харкові, Ізюмі та Балаклії, прийнявши 130 осіб. Спілкуємось наживо або онлайн. Питання в людей дуже різні. Тож працюємо з кожним окремо. Це і «єВідновлення», і адресна матеріальна допомога на лікування. Наприклад, по 122 зверненнях надано матеріальну допомогу. Також є консультації щодо оформлення субсидій», - розповіла Людмила Немикіна.

Крім того, вона співпрацює з благодійниками, аби забезпечити регіон гуманітарною допомогою та життєво важливими ресурсами, покращити в деокупованих містах медичні послуги. Так, за сприяння Людмили Немикіної взимку було передано 6 електричних ліжок для Територіального центру соціального обслуговування Ізюмської міської ради. А до Балаклійського центру первинної медико-санітарної допомоги доставили сухе дитяче молоко Novalac (120 штук).

«Це наша спільна та корисна ініціатива з Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги». Від керівництва установ ми отримали подяки. Продовжуємо працювати. В такий нелегкий для нашої Харківщини період важливо спрямувати всі зусилля на допомогу людям, їхню підтримку», - зазначила Людмила Немикіна.

Нагадаємо, минулого року Людмила Немикіна відвідала місто Мюнхен (Німеччина). Для українців, які знайшли там притулок, депутат провела кілька консультацій з різних питань. Також вона взяла учать у міжнародному форумі публічного приватного партнерства «Кризис-менеджмент урядування».