За словами селищного голови Дмитра Діхтяра, це тільки початок великої роботи.
«Можу запевнити, що ми наполегливо працюватимемо з метою покращенням життя в громаді. У свою чергу робитиму все, щоб рішення у сесійній залі ухвалювалися колегіально та у сприятливій атмосфері. Адже ми несемо відповідальність перед виборцями, перед усією нашою громадою», - зауважив Дмитро Діхтяр.
Нагадаємо, Слобожанська селищна рада VIII скликання розпочала роботу 1 грудня. Як зазначив під час першої сесії селищний голова, наразі пріоритетним є питання створення чіткої структури управління новою громадою та вирішення низки організаційних питань.
![](https://static.tildacdn.com/tild6438-6631-4434-b466-386537343865/130228770_4786470411.jpg)